KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 2895762
nr 289 5762
Gravyrer
4 st, Napoleonkrigen, 1800-tal
Utrop:
1.500 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 1 december 2003
2.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
2.500 kr
2.600 kr
3.000 kr
4.500 kr
3.600 kr
4.000 kr